Hikayemiz

Hikayemiz

Kurulduğumuz yıldan beri ,her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti, herşeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır.

Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yegane hedefimizdir.

Vizyon & Misyon

Ulusal bir marka haline gelmiş olan ARREDİ markasını uluslararası pazarlarda da kaliteli bir marka haline getirmektir.

Misyonumuz; Üst sınıf kalitedeki ürünlerimizi ekonomik üreterek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmak ve %100 memnuniyetinizi elde etmektir.

Kalite Politikası

Firma politikamız ise, teknolojimizi sürekli değişen ve gelişen dünya standartlarına ayak uydurarak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle de daima en yenilikçi, en hızlı ve bizim için en önemlisi, bilhassa en güvenilir olmaktır.

Sohbete Başla !
💬 Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?