ARREDİ

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Cüneyt Aksu Mutfak LTD ŞTİ 2004 yılından itibaren sektörde deneyimlerini ve müşteri portföyünü arttırarak hizmet vermektedir. 2016 yılında marka ismi tescilleyerek üretimlerine “ ARREDİ “ markası adı altında devam etmektedir.

Her geçen gün gelişen teknoloji, değişen moda ve müşteri istekleri doğrultusunda kendini şekillendirip, müşterilerine her zaman son teknoloji ve modern üretim ürünleri sunmuştur.

2017 yılında yatırımlarını büyüterek, kendi bünyesine ait 40.000 m2 arazi üzerine 12.000 m2 kapalı alanlı fabrika inşa etmiş, makine parkurunu son teknoloji ürünleri ile donatmıştır. Kapasitesini %200 arttırarak yılda 25.000 adet mutfak, 10.000 adet banyo, 180.000 adet kapı üretim kapasitesi ile sektörün lideri olma yolunda emin adımla ilerlemektedir.

Kendini çözüm ortağı olarak gören ve bu şekilde ticari hayatına devam eden ARREDİ mutfak, banyo ve kapı üretiminin yanı sıra anahtar teslim projelerde Siemens iş ortaklığı ile ankastresi, akrilik ya da granit, belenco, çimstone tezgah seçenekleri, EGGER ve Harmony marka laminat parke seçenekleri ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Arredi bayi ağıyla fabrika teslim kapı, kapak ve süpürgelik üretimiyle sektörünün liderlerindendir.

Sohbete Başla !
💬 Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?